Büyükçekmece Beton Silimi – Zemin Silimi

Büyükçekmece Beton Silimi, İstanbul bölgesinde verilen silim hizmetlerinin tümüdür. Beton silimi çözümleri ve zemin silim hizmetlerini kaliteli malzemeler ve uzman ustalarımızın ile çalışmıştır. Ve kaliteli iş çıkarmaktayız. Firmamız yılların verdiği tecrübe berbaberinde kaliteli çalışmalar çıkartmıştır. Ve tüm müşterilerini memun etmiştir.

Öz Beton Silim kuruluşundan beri beton silim ve zemin silim sektöründe profesyonel ekip ve yılların verdiği tecrübe ile beton silimi, zemin silim. Mermer silim, paledyen silimi, otopark silimi, araç yeri çizgi ve otopark çizgisi gibi hizmetler vermiştir.

Ekonomik fiyat ve Uzman çözümler ile kaliteli işçilik. Hizmet alanınıza göre 7/24 hizmet sağlamaktayız. Yeni teknolojik makinalar ile hizmet vermekteyiz. Çevreye zarar verebilecek hiçbir kimyasal kullanmıyoruz ve işlemler uzun ömürlüdür. Profesyonel ekibimiz ile kaliteli işler yapmaktayız.

Hizmetlerimiz; Beton silimi, beton parlatma, otopark zemin silimi, zemin parlatma, zemin silimi, mermer silimi, paledyen silimi, mermer silimi, araç yeri çizgi ,otopark çizgisi

Büyükçekmece Beton Silimi

Büyükçekmece Beton Silimi Çözümleri

Beton silimi, özel makinalarla betonun bozuk üst yüzeyinin tıraşlanması, her uygulamaya müsait dümdüz bir yüzey yaratmayı sağlayan bir işlemdir. Yüzeyi elmas bıçaklarla matlaşmış deforme olmuş kullanımlar. Ve sonucu kirli görünüme kavuşmuş yüzeyleri kazıma, honlama ve parlatma işlemlerini uygun makine ve ekipmanlarla temizlenmesi işlemine “Beton Zemin Silme” işlemi denmektedir. Beton Silim Çözümleri:

 • Zemin Silimi
 • Beton Parlatma
 • Karo Silimi
 • Mermer Silimi
 • Granit Silim
 • Paledyen Silimi
 • Beton Silimi

Bu çözümleri yüzeylerde ortaya çıkan deforme, olması, yıpranması ve ağır hasar almış zeminlere  kullanarak zemininizi daha parlak, uzun ömürlü ve dayanıklı bir zemin halene getirmek için kullanılmaktadır. Firmamız kaliteli malzemeleri ve uzman ekibi ile sizlere bu çözümleri profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sizlerin bütçesine uygun en ekonomik fiyatları ile kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Büyükçekmece Beton Parlatma

Beton Parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşınır. Ve C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır. Parlatma, beton silme işlemi beraberinde yüzeylerin eski parlaklığına ulaştırma, parlatma işlemi yapmaktayız. Avantajları :

 • Oldukça efektif bir zemin görünümünün kazanım olarak elde edilmesi
 • Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır.
 • Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi beton zeminlerin nefes almasına da olanak sağlar.
 • Uzun süreli kullanıma uygun zemin yapısının oluşması

Büyükçekmece Araç Yeri Çizgi -Otopark Çizgisi

Araçlarınızı park edeceğiniz yerlerde size yön ve uyarı veren ve genelde sarı tonlarda çizilen çizgilere otopark çizgisi veya araç yeri çizgisi denir. Özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, kamu binalarında. Sadece araç muhafazası için tasarlanmış otoparklarda ve daha bir çok yerde otopark çizgisi kullanılmaktadır. Açık otoparklar, kapalı otoparklar ve araç parkı yapılmak istenen tüm alanlarda, nitelikli çizgileme sistemiyle faaliyet gösteriyor. Otopark dizayn sistemi ile benzersiz alanlar yaratıyor.

Büyükçekmece Zemin Silimi

Zemin Silimi, zeminlerin yüzeyinde oluşan olumsuzlukların giderilmesi maksadıyla yapılan işlemdir. Zemin silimi işlemi, zeminin türüne göre değişir.

Büyükçekmece Mermer Silimi – Mermer Parlatma

Mermer temizleme ve mermer parlatma işlemi hassas bir uygulamadır. Bu nedenle amatör firmalar talep edilmesi risklidir. Son model teknolojik mermer temizleme makinelerimiz ile ve uzman ekibimizin beraberliğinde kaliteli hizmetler vermekteyiz. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli mermer silim ve mermer parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Büyükçekmece Paledyen Silimi

Paledyen zeminler bazı darbeler ve etkilere daha hassas tepkiler verebildiğinden, kısa sürede aşınma, bozulma ya da kirlenme gibi olumsuzlukların oluşabilmesine uygundur. Bu nedenle paledyen silimi işlemiyle bakımının yapılması gereklidir. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli paledyen silimi ve paledyen parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Büyükçekmece Karo Silimi

Yaşam alanlarında veya çalışma alanlarında yer alan Karo kullanılır. Sonrası oluşan lekelenme kirleme görüntüsüünün orjinalliğini kaybettirmektedir. Bu nedenle karo silimi işlemi ile bakımı yapılmalırdır. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli karo silimi ve karo parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Leave a Comment