Zemin Silimi, zeminlerin yüzeyinde oluşan olumsuzlukların giderilmesi maksadıyla yapılan işlemdir. Zemin silimi işlemi, zeminin türüne göre değişir. Örneğin karo zemin için önerilen silme işlemi su ve deterjan kullanılarak temizle işlemidir. Çünkü karo zemin en kolay temizlenebilen zemin türüdür. Laminat parke için genellikle Arap sabunu gibi kimyasal temizleyici ürünler önerilmektedir.Üzerinde temizlik yapılabilecek ve silme işlemi yapılabilecek zemin türleri;

  • Karo zemin
  • Çini Zemin 
  • Mermer Zemin
  • Paledyen Zemin

Karo Silimi

Karo zemin bir çok alanda tercih edilmektedir. Karoda oluşan lekeler zeminde kirli bir görünüm oluşturur. Oluşan kirlilik karonun eşsizliğini yok eder. Bu yüzden zemine karo silimi işlemi ile bakımı yapılmalıdır. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli karo silimi ve karo parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Çini Silimi

Çini taşları yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle dış mekanlarda fazlasıyla kullanılan bu taşın bu nedenle kirlenme ihtimali çok daha fazladır. Temizliği ve bakımı oldukça zor olan bu mermer türü ancak silim işlemi sayesinde başarılı sonuçlar verir. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli çini silimi hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Mermer Silimi – Mermer Parlatma

Paledyen zeminler bazı darbeler ve etkilere daha hassas tepkiler verebildiğinden, kısa sürede aşınma, bozulma ya da kirlenme gibi olumsuzlukların oluşabilmesine uygundur. Bu nedenle paledyen silimi işlemiyle bakımının yapılması gereklidir. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli paledyen silimi ve paledyen parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.

Paledyen Silimi

Mermer temizleme ve mermer parlatma işlemi hassas bir uygulamadır. Bu nedenle amatör firmalar talep edilmesi risklidir. Son model teknolojik mermer temizleme makinelerimiz ile ve uzman ekibimizin beraberliğinde kaliteli hizmetler vermekteyiz. Firmamız en uygun fiyatlarla en kaliteli mermer silim ve mermer parlatma hizmetlerini vererek müşterilerini memnun etmiştir.